مقالات

اعطای نمایندگی فروش شیلنگ نصرابزار

فروش شیلنگ

1- قرارداد نمایندگی فروش شیلنگ

بر اساس قانون تجارت ایران، قرارداد نمایندگی فروش شیلنگ، قراردادی است بین دو طرف که در آن یکی از طرفین (نماینده) متعهد می‌شود در ازای دریافت کارمزد، انواع شیلنگ و لوله را به نمایندگی از طرف دیگر (در اینجا نصرابزار) بفروشد. برای ایجاد نمایندگی فروش شیلنگ نصرابزار به مانند هر کسب و کار دیگری بایستی یک سری قواعد و شرایط رعایت شود.

2- تعاریف و اصطلاحات نمایندگی فروش شیلنگ

 

قبل از معرفی و ارائه این شرایط و قواعد لازم است با برخی اصطلاحات آشنا شویم.

  1. شخص حقوقی: نمایندگی فروش شیلنگ باید به عنوان یک شخص حقوقی یا به عنوان یک شرکت ایرانی به ثبت برسد. شخص حقوقی باید دارای پروانه کسب و ثبت مالیات معتبر باشد.

 

  1. مجوز از طرف اصلی: نمایندگی فروش شیلنگ باید یک توافق نامه کتبی داشته باشد که به او اجازه می دهد محصولات که در اینجا شیلنگ و انواع لوله است را در اقصی نقاط ایران بفروشد. قرارداد باید شرایط و ضوابط رابطه نمایندگی، از جمله نرخ کمیسیون، محدوده فروش، مدت و انحصار را مشخص کند.

 

  1. رعایت مقررات: نمایندگی فروش شیلنگ باید کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا در ایران از جمله قوانین مربوط به واردات/صادرات، گمرک، مالیات و نیروی کار را رعایت کند.

 

  1. بازاریابی و تبلیغات: نمایندگی فروش شیلنگ باید برنامه و بودجه بازاریابی برای تبلیغ محصولات یا خدمات اصلی مرتبط با شیلنگ و لوله را داشته باشد.

 

  1. فروش و توزیع: نمایندگی فروش شیلنگ باید دارای تیم فروش و شبکه توزیع برای فروش و ارائه محصولات به مشتریان در اقصی نقاط ایران باشد. این موارد شامل استخدام کارکنان محلی، ایجاد مشارکت با توزیع کنندگان یا خرده فروشان و مدیریت تدارکات باشد.
  2. تفاوت نمایندگی با عاملیت فروش: در کنار عنوان نمایندگی فروش ما با عنوان دیگری تحت نام عاملیت فروش مواجه هستیم. در قرارداد عاملیت فروش عامل برای فروش به استخدام اصیل در می‌آید و برخلاف قرارداد اعطای نمایندگی با سرمایه خود اقدام به خرید تعدادی کالا کرده و سپس اقدام به فروش می‌نماید.

به طور خلاصه راه اندازی نمایندگی فروش شیلنگ در شهرستان ها مستلزم برنامه ریزی دقیق، رعایت قوانین و استراتژی های بازاریابی و فروش موثر است.

3- نمایندگی فروش شیلنگ نصرابزار

نصرابزار در زمینه تولید و فروش انواع شیلنگ و لوله های خانگی و صنعتی در حوزه های مختلف فعال بوده و محصولاتی که از مواد درجه یک و با کیفیت تولیده شده است را به فروش می رساند. این شرکت با سابقه طولانی در زمینه شیلنگ و لوله در اقصی نقاط ایران نمایندگی فروش شیلنگ فعال می پذیرد تا بتواند محصولات خود را در کمترین زمان به دست مشتریان محترم برساند.

از جمله مزایای اخذ نمایندگی فروش شیلنگ نصرابزار می توان به قابلیت خرید با چک، شراکت در هزینه تبلیغات، آموزش رایگان و تخفیف ها و جوایز فروش اشاره کرد.

شرایط مورد نیاز اولیه شامل داشتن انبار مناسب، بازاریاب یا گروه بازاریابی و ماشین پخش است. بسته به وضعیت حقوقی تقاضا کننده تضامینی از جمله سفته، چک و یا ضمانت بانکی اخذ خواهد شد. برای اخذ نمایندگی فروش سرمایه ای بین 75 تا 150 میلیون تومان لازم است. در صورتی که فرد تقاضا کننده در زمینه شیلنگ و لوله دارای سابقه کار مرتبط باشد در اولویت اعطای نمایندگی فروش شلینگ نصرابزار قرار خواهد گرفت.

چنانچه مایل به دریافت نمایندگی فروش شیلنگ نصرابزار هستید لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرموده و درخواست خود را مطرح نمایید تا ضمن پرکردن فرم های مربوطه از سوی کارشناسان مجرب نصرابزار مورد ارزیابی قرار گیرد.

راه های ارتباطی ما :

تلفن :02136419281

تلفن : 02136419285

موبایل : 09123701749

سایت : nasrabzar.com

اینستاگرام : nasr _abzar

 

آدرس : میدان امام خمینی ، خیابان سعدی جنوبی ، پایین تر از امیرکبیر ، روبروی اداره پست ، جنب هتل فارس ، پلاک 91

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *